Trenerzy

Trenerzy w UKS Return Piaseczno posiadają bogate doświadczenie zawodnicze i trenerskie. Dzięki niemu prowadzone przez nich treningi są wysokiej jakości i zapewniają poczucie bezpieczeństwa podczas zajęć. Ciągle doskonalą swój warsztat trenerski biorąc udział w szkoleniach z zakresu treningu sportowego, psychologii sportu i żywienia.

Maciej Chojnicki

Instruktor tenisa stołowego. Ukończył psychologię ze specjalizacją „Psychologia sportu i optymalnego działania” (SWPS Warszawa) a także studia podyplomowe „Psychologia sportu pozytywnego” . Wiedzę z zakresu psychologii sportu wdraża do trenerskiej pracy z dziećmi. Od 2009 roku prowadzi treningi w UKS Return Piaseczno. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski wszystkich kategorii młodzieżowych oraz brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Drużynowy brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Europy. Wielokrotny reprezentant Polski w tenisie stołowym.

Szymon Polaszek

Absolwent Wychowania Fizycznego w Toruniu. Pasjonat tenisa stołowego, który w młodości zdobywał medale Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Ma za sobą występy w reprezentacji Polski juniorów oraz wiele sezonów w rozgrywkach 1 ligi.

Robert Najwer

Wychowanek UKS Return Piaseczno. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi treningi zarówno dla profesjonalistów jak i dla tych, którzy tenis stołowy traktują rekreacyjnie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Mazowsza. Członek II-ligowej drużyny, która w sezonie 2014/2015 zwyciężyła w rozgrywkach.

Patrycja Banasiak

Jako zawodniczka swoją przygodę z tenisem stołowym rozpoczęła w UKS Return pod okiem Leszka Nowackiego. W swoim dorobku ma medale Mistrzostw Mazowsza kadetek i juniorek. Dzięki świetnemu podejściu do dzieci zajęcia prowadzone przez Patrycję cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

Krzysztof Bieniek

Wychowanek UKS Return. W barwach Klubu sięgał po medale Mistrzostw Mazowsza wszystkich kategorii młodzieżowych od młodzika do juniora. Od wielu lat reprezentuje UKS Return w rozgrywkach ligowych. Prowadzi treningi dla dzieci i osób dorosłych o różnym poziomie zaawansowania.