Dołącz do Nas

UKS Return Piaseczno prowadzi profesjonalne treningi tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszym klubie każdy znajdzie miejsce dla siebie, treningi odbywają się dla 11 grup w 5 lokalizacjach. Doświadczona i dobrze wykwalifikowana kadra trenerska na co dzień dba o najwyższą jakość prowadzonych zajęć. Głównym celem naszego Klubu jest popularyzacja tenisa stołowego, a oto co znajdziecie w naszej ofercie:

Treningi grupowe – treningi odbywają się w 10-15 osobowych grupach. Z każdą z grup pracuje dwóch trenerów, których zadaniem jest systematyczne podnoszenie poziomu sportowego swoich podopiecznych. Regularność prowadzonych zajęć (12-15 godzin w miesiącu) pozwala rozwijać umiejętności techniczne i sprawnościowe.

Treningi indywidualne – indywidualne treningi tenisa stołowego przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych chcących zgłębić tajniki gry w tenisa stołowego. Zajęcia indywidualne dają możliwość szybkiego rozwoju i dokładnej analizy umiejętności zawodnika.

Doradztwo sprzętowe – odpowiednio dobrany sprzęt jest niezbędnym elementem ułatwiającym naukę gry w tenisa stołowego. Firmy oferują bardzo wiele możliwości jeśli chodzi o zakup sprzętu. Dzięki naszej pomocy dopasowanie tego co dla zawodnika najlepsze przychodzić będzie z dużą łatwością.

Obozy sportowe – organizowane wspólnie z STS TRIO Rzeszów obozy od kilku lat cieszą się olbrzymią popularnością. Podczas 10 dni zgrupowania uczestnicy otrzymują solidną porcję treningów pod okiem czołowych trenerów oraz liczne atrakcje, takie jak SPA, kino czy wyjście do parku linowego.

Zapraszamy. Zapisz się już teraz!