Raport ligowy: Ważne zwycięstwo liderów 4 ligi i przegrana walka drugiej drużyny.

W dzisiejszych meczach ligowych po raz kolejny do rywalizacji przystąpiły obie drużyny UKS Return Piaseczno. Na wyjazdach zmierzyły się one z zespołami ISKRY Kotuń w 4 lidze oraz KS SPÓJNIA III Warszawa w 5 lidze.

Drużyna 4 ligi walczyła o podtrzymanie zwycięskiej serii oraz o umocnienie się na fotelu lidera. Ich rywal był bardzo wymagający i podobnie jak w pierwszej rundzie, gdzie zawodnicy z Piaseczna wygrali 8:6, mecz był bardzo wyrównany. Losy spotkania ważyły się do ostatnich gier i przy wyniku 6:6 do stołu ze strony Returnu podeszli Jakub Brzezik i Bartłomiej Szołkowski. Obaj wytrzymali psychicznie i pewnie wygrali swoje pojedynki 3:0 przechylając szalę zwycięstwa na naszą stronę. Kolejny mecz bez porażki zanotował Jan Należyty, który wygrał wszystkie trzy pojedynki oraz dołożył punkt w grze deblowej z Kacprem Olczakiem.

UKS Return Piaseczno – ISKRA Kotuń 8:6

Punkty dla Returnu zdobyli: Jan Należyty 3,5; Bartłomiej Szołkowski 2; Kacper Olczak 1,5; Jakub Brzezik 1.

Więcej informacji na stronie: http://ligi.mzts.pl/mecz/4/26/2362/iskra-kotu%C5%84-uks-return-piaseczno/

W Warszawie rywalizowała drużyna 5 ligi złożona z wychowanków naszego Klubu. Najstarszym zawodnikiem a właściwie zawodniczką była 15-letnia Helena Brzeska. Pozostali zawodnicy mieli 12,13 lat. Ich rywalami byli młodzi zawodnicy Spójni Warszawa. Po wyrównanych pierwszych pojedynkach w meczu był remis 4:4. Kolejne cztery mecze padły jednak łupem zawodników z Warszawy i ostatecznie to oni sięgnęli po dwa punkty w ligowej tabeli. Dla drużyny z 5 ligi było to dobre doświadczenie i należy pochwalić postawę i waleczność całej drużyny.

KS Spójnia III Warszawa – UKS II Return Piaseczno 8:4

Punkty dla Returnu zdobyli: Borys Massalski 1,5; Helena Brzeska 1, Mateusz Burakowski 1, Tomasz Ogrodnik 0,5.

Więcej informacji na stronie: http://ligi.mzts.pl/mecz/4/28/2196/ks-sp%C3%93jnia-v-warszawa-uks-return-ii-piaseczno/