Ramię w ramię z piaseczyńskim sportem – rozmowa z Maciejem Krochmalem, liderem sklepu Decathlon Piaseczno

1. Witaj Maćku, sklep Decathlon Piaseczno jest bardzo aktywnym partnerem wśród piaseczyńskich klubów sportowych. Możesz napisać nam z jakimi ekipami współpracujecie?

Witaj, serdecznie dzięki za tą opinię. Jesteśmy sportową firmą więc ekipa naszego sklepu to również ludzie którzy sport kochają. W związku z tym naturalnie jest nawiązywać relacje z klubami sportowymi czy ludźmi tam uczęszczającymi. Mamy przyjemność współpracować między innymi z klubem tanecznym Grawitacja, klubem Brazylijskiego Jiu Jitsu Ipanema, klubem biegowym Kondycja oraz oczywiście z Wami jako naszymi partnerami od Tenisa Stołowego. Liczę, że to grono będzie się regularnie powiększać. Ważne jest, że tę współpracę nie opierają się o sponsoring, a raczej partnerstwo i budowanie relacji. Wszystkich z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, dziękuję że jesteście z nami.

2. Jeśli chodzi o wsparcie tenisa stołowego to współpraca trwa już drugi rok. Mógłbyś napisać coś więcej na czym ona polega i czym przekonali Cię tenisiści stołowi, że postanowiliście zainwestować w ich rozwój?

Po pierwsze i najważniejsze UKS Retu

rn to wspaniali ludzi. Jesteście otwarci, naturalni i przede wszystkim uwielbiacie sport. Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że pomagacie w promocji naszej marki tenisa stołowego Pongori, ale równie istotne są treningi które bezpłatnie prowadzicie dla naszych klientów czyli generalnie mieszkańców Piaseczna. W ten sposób pozwalamy odkryć tą dyscyplinę sportu lub po prostu dobrze na sportowo spędzić czas. Dzięki za to!!!

3.Uczniowski Klub Sportowy Return w każdy czwartek prowadził bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego na terenie sklepu Decathlon Piaseczno. Jak przyjęła się taka forma promocji sportu?

Myślę, że to jedna z najlepszych form promocji sportu. Całkowicie bezpłatnie można przyjść, potrenować czy dobrze się bawić jak pisałem wcześniej. Liczę, że sytuacja szybko pozwoli nam wrócić do tego wydarzenia.

4. Wspierany przez Was turniej Grand Prix Piaseczna jest jednym z najbardziej popularnych cykli turniejowych na Mazowszu. Na zakończenie XXII edycji organizatorzy chcieliby zorganizować turniej sponsorów. Czy będziemy mogli zobaczyć ekipę Decathlon Piaseczno przy stołach?

Jak to sportowcy chętnie przyjmujemy wyzwania. Jak tylko sytuacja na to pozwoli i znajdą się gracze w naszej ekipie to bardzo chętnie 🙂