Dwa złote medale deblistów z Piaseczna

Borys Massalski i Mateusz Burakowski zostali mistrzami województwa kadetów w grze deblowej .Nasi chłopcy pokonali w finale Mikołaja Jurka i Kacpra Weikuma 3:1 .Borys do złotego medalu dołożył brązowy medal w turnieju indywidualnym oraz uzyskał awans na Mistrzostwo Polski które odbędą się w Kraśniku dniach 24 -27 września🏓💪 Mateusz indywidualnie zajaąć miejsce w przedziale 5 – 8 przegrywając z faworytem turnieju Michałem Gawlasem z Grodziska Mazowieckiego.
Para juniorów Jan Należyty i Bartłomiej Szołkowski powtórzyła sukces debla kadetów i również zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Województwa kategorii junior! 🥇🏆Dodatkowo Jan Należyty wywalczył pechowe 4 miejsce w turnieju indywidualnym, przegrywając mecz o brązowy medal 3:2.