Całe podium dla UKS Return w Żakach + zwycięstwo Jana Należytego w Juniorach

W rozegranych wczoraj zawodach wojewódzkich Żaków zawodniczki naszego Klubu okazały się bezkonkurencyjne zajmując 3 pierwsze miejsca Najlepsza okazała się Kinga Szafrańska pokonując w finale Wiktorię Wiencek. Na najniższym stopniu podium stanęła Oliwia Wiencek.
Wśród juniorów najlepszy był Jan Należyty, który dzięki zwycięstwu uzyskał awans na turniej ogólnopolski (podobnie jak Kinga wśród żaczek). Blisko było, aby w juniorskim finale znalazł się Bartek Szołkowski, jednak w meczu półfinałowym musiał uznać wyższość Jacka Mitasa z Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Wyniki naszych zawodników:
Żaczki
1. Kinga Szafrańska 🥇
2. Wiktoria Wiencek🥈
3. Oliwia Wiencek🥉
5-8, Maria Dobrzańska
13-16. Hanna Kosińska, Anna Nurkiewicz

Juniorzy
1. Jan Należyty🥇
4. Bartłomiej Szołkowski
13-16. Borys Massalski
21-24. Rafał Hresiukiewicz
25-32. Mateusz Burakowski
33-48. Kacper Mołas, Kamil Pyszek

Juniorki
13-16. Helena Brzeska
17-20. Natalia Przybysiak

Gratulacje 💪🏓